Strona główna LIFESTYLE Wyrobienie nowej karty Moja Biedronka - Jak zarejestrować kartę?

Wyrobienie nowej karty Moja Biedronka – Jak zarejestrować kartę?

Klienci supermarketów Biedronka mogą liczyć na atrakcyjne oferty, jeśli zarejestrują kartę lojalnościową. Program „Moja Biedronka na co dzień” pozwala zbierać punkty, brać udział w konkursach i korzystać ze specjalnych rabatów. Wyrobienie nowej karty Biedronka to pierwszy krok do uczestnictwa w programie. Jak założyć kartę Moja Biedronka i gdzie można ją aktywować? Sposoby objaśnimy poniżej.

Karta Moja Biedronka – jak ją wyrobić?

Aby otrzymać kartę, wystarczy poprosić o nią kasjera przy najbliższych zakupach. Wraz z kartą dostaniesz 2 breloki z kodem kreskowym. Warto przypiąć jeden do kluczy – nawet jeśli zapomnisz właściwej karty, będziesz mógł odebrać punkty. Drugi breloczek można np. podarować domownikowi, który także robi zakupy w Biedronce. 

Aktywacja karty Moja Biedronka

Aby móc korzystać z karty lojalnościowej, trzeba ją aktywować. Przyda się więc odpowiedź na pytanie, jak zarejestrować kartę Moja Biedronka. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • Rejestracja online – otwórz dowolną przeglądarkę i wprowadź adres https://moja.biedronka.pl/. Do rejestracji potrzebujesz numeru karty, swoich danych osobowych (imienia, numeru telefonu i adresu e-mail) i kodu PIN. Dodatkowo musisz wymyślić hasło o długości 4 znaków lub więcej. Zostaniesz poproszony o akceptację regulaminu i wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych. Gdy ukończysz rejestrację, otrzymasz maila z linkiem do aktywacji konta – teraz możesz korzystać z karty Moja Biedronka.
  • Rejestracja przez telefon – zadzwoń pod numer infolinii wydrukowany na karcie. Wybierz cyfrę 1 na klawiaturze i postępuj według instrukcji. Będziesz musiał podać kilka danych – numer karty Moja Biedronka, 4-cyfrowy PIN, imię użytkownika i numer telefonu. Do konta przypiszesz także osobiste hasło. Po wszystkim karta lojalnościowa będzie aktywna i gotowa na kolejne zakupy.

Gdzie jest numer karty Biedronka?

Nr karty Biedronka znajduje się pod kodem kreskowym wydrukowanym na odwrocie karty. Obok znajdziesz PIN wymagany podczas rejestracji.

Wyrobienie nowej karty Biedronka jest proste – gdy to zrobisz, możesz cieszyć się promocjami i innymi korzyściami, które daje karta lojalnościowa.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Musisz przeczytać:

Sprawdzenie auta przed kupnem – dlaczego warto zlecić je ekspertom?

Kupno nowego samochodu od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej ryzykowne. Nieszczerość sprzedawców, ukryte wady i utajona wypadkowość pojazdów to tylko niektóre...

Olaplex – Jak go używać i czym właściwie jest

Poznaj definicję oraz przykłady (nie tylko literackie) kolokwializmów. Sprawdź!

Totalne remonty Szelągowskiej – opinie na temat programu!

Program ,,Totalne remonty Szelągowskiej” emitowany od jesieni 2020 roku na antenie TVN od początku budził duże zainteresowanie. Dorota Szelągowska znana już dobrze...

50 twarzy Greya – recenzja Trylogii

Trylogia „Pięćdziesiąt twarzy Greya” autorstwa E.L. James to jedna z najgłośniejszych publikacji ostatnich lat, która wzbudziła ogromne kontrowersje wśród czytelników na całym...

Budowa domu szkieletowego – Dom w cenie mieszkania ?

Poznaj najlepszy przepis na przyrządzenie drinka "Krwawa Mary" (Bloody Mary). Zaskocz siebie i znajomych!