Strona główna IT Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na kartę i abonament? Sprawdź kod!

Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na kartę i abonament? Sprawdź kod!

Każdy, kto często korzysta z telefonu, potrzebuje czasem zorientować się w wydatkach. Stan konta T-Mobile określa, ile środków pozostało na koncie i kiedy kończy się jego ważność. W przypadku abonamentu stanem konta nazywamy liczbę pozostałych minut, SMS i megabajtów oraz naliczone opłaty za usługi. Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile? Poznaj wszystkie sposoby!

Stan konta T-Mobile na kartę – kody sprawdzające

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić stan konta w T-mobile na kartę, wystarczy zapamiętać jeden kod: *101#. Wprowadź go na klawiaturze i naciśnij zieloną słuchawkę, a otrzymasz szybką informację o saldzie i terminie ważności konta.

Inne sposoby to:

  • połączenie z bezpłatnym numerem *9898 – usłyszysz informacje o stanie konta, a w dodatku możesz je od razu uzupełnić, postępując zgodnie z instrukcjami.
  • aplikacja Mój T-Mobile – po zalogowaniu znajdź zakładkę „Płatności”, a następnie wybierz „Moja taryfa”. Będą tam wszystkie potrzebne informacje.
  • kod *100*45# lub SMS o treści „TAK” pod numer 645 – będziesz otrzymywać cykliczne powiadomienia o stanie konta (co 2 tygodnie). Usługa jest darmowa. Jeśli zechcesz ją wyłączyć, wprowadź kod *100*45*2# i zatwierdź zieloną słuchawką.

Do swojego konta Mój T-Mobile możesz zalogować się też na komputerze – LOGOWANIE.

Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na abonament?

Abonament działa nieco inaczej. Kod sprawdzający stan konta to *100#. Prowadzi on do menu, w którym możesz poprosić o interesujące Cię informacje, wysyłając określone cyfry.

Te same dane znajdziesz w aplikacji Mój T-Mobile. W zakładce „Lista połączeń” wybierz „Wykorzystanie limitów”, aby zobaczyć, ile zostało darmowych megabajtów. Liczbę niewykorzystanych minut zobaczysz w zakładce „Płatności” > „Moja taryfa”. Jak sprawdzić rachunek szczegółowy? W zakładce „Płatności” wybierz „Historia płatności”. Wybierz interesującą Cię fakturę z listy i kliknij „Zobacz”. Pokaże się opcja pobrania rachunku.

Stan konta T-Mobile pomaga kontrolować wydatki na usługi telefoniczne. Zanotuj powyższe sposoby, aby zawsze wiedzieć, ile środków masz do wykorzystania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Musisz przeczytać:

Jak ugotować ryż na sypko?

Poznaj najlepszy przepis na przyrządzenie drinka "Krwawa Mary" (Bloody Mary). Zaskocz siebie i znajomych!

Jak zaadresować kopertę ? Jak zrobić to prawidłowo?

Adresowanie koperty - jak to zrobić ? Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób zaadresować kopertę, aby wysłać list -...

Kurs na elektryka z uprawnieniami sep do 1kv

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zdobyć uprawnienia SEP do 1 kV Uprawnienia SEP to przepustka do awansu dla osób na...

Sprawdzenie auta przed kupnem – dlaczego warto zlecić je ekspertom?

Kupno nowego samochodu od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej ryzykowne. Nieszczerość sprzedawców, ukryte wady i utajona wypadkowość pojazdów to tylko niektóre...

Olaplex – Jak go używać i czym właściwie jest

Poznaj definicję oraz przykłady (nie tylko literackie) kolokwializmów. Sprawdź!