Strona główna IT Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na kartę i abonament? Sprawdź kod!

Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na kartę i abonament? Sprawdź kod!

Każdy, kto często korzysta z telefonu, potrzebuje czasem zorientować się w wydatkach. Stan konta T-Mobile określa, ile środków pozostało na koncie i kiedy kończy się jego ważność. W przypadku abonamentu stanem konta nazywamy liczbę pozostałych minut, SMS i megabajtów oraz naliczone opłaty za usługi. Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile? Poznaj wszystkie sposoby!

Stan konta T-Mobile na kartę – kody sprawdzające

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawdzić stan konta w T-mobile na kartę, wystarczy zapamiętać jeden kod: *101#. Wprowadź go na klawiaturze i naciśnij zieloną słuchawkę, a otrzymasz szybką informację o saldzie i terminie ważności konta.

Inne sposoby to:

  • połączenie z bezpłatnym numerem *9898 – usłyszysz informacje o stanie konta, a w dodatku możesz je od razu uzupełnić, postępując zgodnie z instrukcjami.
  • aplikacja Mój T-Mobile – po zalogowaniu znajdź zakładkę „Płatności”, a następnie wybierz „Moja taryfa”. Będą tam wszystkie potrzebne informacje.
  • kod *100*45# lub SMS o treści „TAK” pod numer 645 – będziesz otrzymywać cykliczne powiadomienia o stanie konta (co 2 tygodnie). Usługa jest darmowa. Jeśli zechcesz ją wyłączyć, wprowadź kod *100*45*2# i zatwierdź zieloną słuchawką.

Do swojego konta Mój T-Mobile możesz zalogować się też na komputerze – LOGOWANIE.

Jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na abonament?

Abonament działa nieco inaczej. Kod sprawdzający stan konta to *100#. Prowadzi on do menu, w którym możesz poprosić o interesujące Cię informacje, wysyłając określone cyfry.

Te same dane znajdziesz w aplikacji Mój T-Mobile. W zakładce „Lista połączeń” wybierz „Wykorzystanie limitów”, aby zobaczyć, ile zostało darmowych megabajtów. Liczbę niewykorzystanych minut zobaczysz w zakładce „Płatności” > „Moja taryfa”. Jak sprawdzić rachunek szczegółowy? W zakładce „Płatności” wybierz „Historia płatności”. Wybierz interesującą Cię fakturę z listy i kliknij „Zobacz”. Pokaże się opcja pobrania rachunku.

Stan konta T-Mobile pomaga kontrolować wydatki na usługi telefoniczne. Zanotuj powyższe sposoby, aby zawsze wiedzieć, ile środków masz do wykorzystania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Musisz przeczytać:

Jak zadbać o odpowiedni klimat w łazience?

Stworzenie odpowiedniego klimatu w łazience może mieć duże znaczenie dla Twojego komfortu. Dbając o odpowiednie oświetlenie, zapach, temperaturę, wilgotność czy obecność roślinności,...

Wybieramy najwygodniejsze buty do biegania dla aktywnego mężczyzny

W dzisiejszych czasach aktywność fizyczna jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia wielu mężczyzn. Jeśli pasjonujesz się bieganiem i pragniesz osiągnąć swoje cele...

Sernik Baskijski – Przepis

Sernik Baskijski - krótka historia Sernik baskijski, znany również jako "gâteau Basque" lub "biskotxak", to...

Przepis na soczystą kaczkę

Przepis na soczystą kaczkę Kaczka to jedno z tych dań, które na pewno przyciąga uwagę na stole i potrafi...

Kołacz – Tradycyjny Śląski przepis

Kołocz Śląski lub Kołacz Śląski - to tradycyjne ciasto, które uwielbiają mieszkańcy Polski i nie tylko. Jest to słodkie, drożdżowe ciasto wypełnione...