Strona główna INNE Olaplex - Jak go używać i czym właściwie jest

Olaplex – Jak go używać i czym właściwie jest

Olaplex to bez dwóch zdań produkt do zadań specjalnych. Dzięki innowacyjnej, skutecznej formule (która, co warto zaznaczyć, nie ma swoich równie profesjonalnych odpowiedników na rynku) kuracja oddziałuje na poziomie wiązań, które znajdują się we włosach – właśnie to sprawia, że odnowa struktury włosów już po krótkim czasie stosowania zabiegów jest diametralna. Co wyróżnia Olaplex? Z myślą o jakich włosach został stworzony? 

Olaplex. Cechy charakterystyczne produktu.

Panie zazwyczaj spotkały się już z nazwą Olaplex. Produkt ten cieszy się niezwykłą popularnością i niezachwianą renomą na rynku. Natomiast często jest również błędnie kojarzony wyłącznie z kuracją włosów po zabiegach chemicznych. Niezwykle zróżnicowana, bogata oferta zestawów tej firmy zawiera w sobie propozycje, które poradzą sobie z niemalże każdym rodzajem zniszczeń. Skrajnie suche, połamane włosy po stosowaniu odżywek, szamponów, masek Olaplex wracają do wcześniejszej kondycji. Na powrót stają się lśniące, gładkie i zdrowe.olaplex - sklep online

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Dla wielu kobiet istotny będzie fakt, że Olaplex to marka, której produkty są przyjazne dla środowiska, w pełni bezpieczne oraz nietestowane na zwierzętach. Proste butelki z produktami nie są dodatkowo pakowane do kartoników. Producent w ten sposób postanowił zredukować do minimum zużycie surowców przy produkcji.

Jakie kuracje proponuje firma Olaplex? 

  • Olaplex no. 1
  • Olaplex no. 2
  • Olaplex no. 3 
  • Olaplex no. 4
  • Olaplex no. 5

Olaplex no.1 i no. 2  Dla kogo? 

Rodzaj no.1 i no.2 działa w duecie – oba zestawy wzajemnie wzmacniają swoje działanie. Zostały stworzone z myślą o włosach w trakcie koloryzacji. Produkt sprawia, że w miejscach uszkodzeń mostków dwusiarczkowych na skutek koloryzacji bądź rozjaśniania nie wytrąca się białko. Olaplex no. 1 i no. 2 wzmacnia osłabione wiązania, dzięki czemu farbowanie nie niszczy włosów.

Jak stosować? Olaplex no. 1 używany jest przy samym procesie koloryzacji. Bezpośrednio dodaje się go do farby, co nie obniża jej skuteczności. Natomiast Olaplex no. 2 odżywa i wzmacnia po farbowaniu. Ma formę maski. 

Olaplex no. 3. Przy jakich włosach sprawdzi się najlepiej?

Na samym początku warto zaznaczyć, że Olaplex no. 3 został przeznaczony do użytku domowego. Na jego bazie skomponować możesz swoją własną pielęgnację włosów. Nie tylko wspiera on dobroczynne właściwości dwóch wcześniej wspomnianych produktów, ale także skutecznie odbudowuje włosy. Stosować go można zarówno do włosów farbowanych, zniszczonych zabiegami chemicznymi, jak i do włosów naturalnych, ale wysuszonych przez prostowanie czy zbyt częste suszenie wysoką temperaturą. 

Na lekko zmoczonych, wcześniej nieumytych włosach, należy rozprowadzić produkt za pomocą grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami. Minimalny czas trzymania na włosach odżywki to dziesięć minut.

Olaplex no. 4 – wyjątkowy szampon. 

Olaplex no. 4 regeneruje włosy zarówno farbowane, jak i zniszczone temperaturą. Odbudowuje zniszczone mostki dwusiarczkowe, nawilża skórę głowy i cebulki. Został wzbogacony jedynie o niezwykle delikatne i bezpieczne dla skóry głowy detergenty. 

Olaplex no. 5. W jaki sposób używać? 

Odżywka Olaplex no. 5 posiada innowacyjną formułę, opartą na bazie olejków, ekstraktów, nawilżaczy. Jeśli Twoje włosy są mocno zniszczone, śmiało na nią postaw! Najlepsze efekty można osiągnąć, komponując codzienną pielęgnację z Olaplex no. 5, szamponem no. 4, a także maską no. 3. 

Zastosowanie jest banalnie proste. Odżywkę nanosimy po umyciu włosów i zmywamy po kilku minutach

Olaplex no. 6. Stylizacja, która nie niszczy włosów. 

Olaplex no. 6 to produkt, po który sięgają Panie często stylizujące włosy. Po umyciu, na suche bądź mokre włosy, nakładamy krem do stylizacji Olaplex, który zawiera gamę właściwości odżywczych. Produkt odżywia włosy i bez zarzutu je chroni, nawet w trakcie suszenia. 

Produkty Olaplex stanowią znakomitą, pełną kurację, która na rynku nie ma sobie równych. Chcesz dogłębnie odżywić i odbudować strukturę swoich włosów? Opisane przez nas produkty bez dwóch zdań spełnią Twoje oczekiwania.

Artykuł postał przy współpracy z:

Hurtownia fryzjerska online

Musisz przeczytać:

Czy warto zainwestować w panele fotowoltaiczne? Wyjaśniamy

Artykuł sponsorowany Chcesz uniezależnić się od dostawców energii elektrycznej? W takim razie z pewnością zastanawiasz się nad rozwiązaniem, jakim...

Aranżacja łazienki – najmodniejsze zestawienia kolorystyczne

źródło: tikkurila.pl Podejmując się zadania aranżacji łazienki, warto zwrócić szczególną uwagę na zestawienia kolorystyczne, które są w stanie nie...

Rozpoznawanie wczesnych sygnałów ciąży – kluczowe informacje

Wczesne sygnały ciąży potrafią być subtelne i różnorodne, a jednak wiele kobiet instynktownie wyczekuje ich pojawienia się z nadzieją lub niepokojem. Wczesne...

Jak zadbać o odpowiedni klimat w łazience?

Stworzenie odpowiedniego klimatu w łazience może mieć duże znaczenie dla Twojego komfortu. Dbając o odpowiednie oświetlenie, zapach, temperaturę, wilgotność czy obecność roślinności,...

Wybieramy najwygodniejsze buty do biegania dla aktywnego mężczyzny

W dzisiejszych czasach aktywność fizyczna jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia wielu mężczyzn. Jeśli pasjonujesz się bieganiem i pragniesz osiągnąć swoje cele...